2017 Marmara Kulüpler Takım Şampiyonası 1.Etap

Eleme

Eleme maçlarının başlama tarihi 29 Nisan 2017 olup, son başvuru tarihi 25 Nisan 2017 dir.

 1. Turnuvaya katılacak takımların Takım Başvuru Formlarını ve Sporcu Sözleşmelerini eksiksiz olarak en geç 29 Nisan 2017 de turnuva salonunda teslim etmeleri gerekmektedir.
 2. 1.Etap Takım Katılım Ücreti 500 TL. dir. Takımlar katılım ücretlerini turnuva salonunda –Nakit- olarak ödeyeceklerdir. Kredi kartı geçersizdir.
 3. Katılacak olan kulüpler 25 Nisan 2017 saat 24:00 a kadar on-line kayıt yapmak zorundadırlar.  Bu tarihten sonraki başvurular dikkate alınmayacaktır.             
 4. 1.Etapta maçları katılım sayısına göre 10 veya 12 board üzerinden oynanacaktır. Maç sonuçları yeni VP skalasına göre hesaplanacaktır.
 5. Turnuvaya katılacak olan kulüp takımlarının oyuncularının Kulüp Lisansı çıkarmaları gerekmektedir. mp.tbricfed.org.tr sitesinden online vize bölümünden vizenizi yatırabilirsiniz.
 6. Turnuva yeri daha sonra belirtilecektir.
 7. Takımlar en az 6, en fazla 10 kişi olabilirler.
 8. Turnuvada e-lineup kullanılacaktır.
 9. Türkiye Finallerine gidecek takım sayısı Türkiye Briç Federasyonu tarafından belirlendikten sonra yayınlanacaktır. (geçen sene 24 takım katılmış olup, 14 takım İstanbul Finali oynadı. 8 takım Türkiye finaline katıldı.)
 10. Ödüller : İlk 3 takım Kulüp kupası alacaktır. İlk 3 takımın oyuncuları madalya. En iyi yer oyunu, en iyi defans, en iyi deklerasyon ödülü verilecektir. (kategori sıralamasına girmek için oyunlarınızı bildirmeniz gerekmektedir.)
 11. Turnuvaya katılacak olan kulüplerin bağlı oldukları İl Gençlik ve Spor Müdürlükleri'nden tescilli kulüp olduklarını gösteren resmi belge almaları ve turnuva öncesi yetkili kişiye teslim etmeleri gerekmektedir.
Linkler 
 
 
 
 
 


 
Duyuru

İstanbul İl Temsilcisi : OKAN ÖZCAN

İstanbul Avrupa-1 Bölge Sorumlusu: AKSAN HARAÇ

İstanbul Avrupa-2 Bölge Sorumlusu: YÜKSEL MERCAN

İstanbul Anadolu Bölge Sorumlusu: SERKAN ÜNAL 

İstanbul Kadın Briç Aktiviteleri Sorumlusu: NEŞE DİRİM 

İstanbul Il tertip Komitesi 

METİN TUNCER

ÇAĞRI SELÇUK

ÖZGÜR KANLI

AYSUN KAYNAR 

olarak belirlenmiştir. Tüm arkadaşlarımıza başarılar dileriz. 

 
| Ana Sayfa - Marmara Sorumlusu - İletişim |
Copyright © 2007 İstanbul İl Temsilciliği
Design by ODEVA