Duyuru

 16 Kasım tarihinde yapılacak olan Necmettin Sünget Açık İkili Finali sebebiyle Kup BSK, Kartal BSK, Ataköy BSK ve Boğaziçi BSK kulüplerinde 16 Kasım'da oynanacak maçların tarihleri değişmiştir. Sonuçlar linkinden değişen tarihleri görebilrisiniz.

 
2016 İstanbul Kış Açık Takımlar Şampiyonası 1.Etap

2016 İstanbul Kış Açık Takımlar Şampiyonasına Avrupa yakasından 47, Anadolu yakasından 44 takım olmak üzere toplam 91 takım katılmıştır. 2.Etap Statüsü İl Tertip Komitesi tarafından daha sonra ilan edilecektir.

LİSANS/VİZE LİSTESİ

SONUÇLAR

Kulüplerden katılan takım sayıları ve 2.etap kotaları aşağıdaki gibidir.

Kulüp
 Takım Sayısı 2.Etap Kotası
Küçükçekmece BSK  6 4
Bahçeşehir BSK
 9 6
Ataköy BSK
 12 7
Bakırköy BSK-K.Mustafapaşa BSK
 7 4
Boğaziçi BSK  13 8
Ataşehir BSK  10 6
Anadolu BSK  12 7
Kartal BSK  6 4
Kup BSK  16 10
 TOPLAM 91 56

Kulüplerin direktörleri ve oynananacak maçların fikstürleri aşağıdaki gibidir. 

 Kulüp Direktör Fikstür
Küçükçekmece BSK Yüksel Mercan
fikstür
Bahçeşehir BSK Yüksel Mercan fikstür
Ataköy BSK Aysun Kaynar fikstür-A   fikstür-B
Bakırköy BSK-K.Mustafapaşa BSK Yüksel Mercan fikstür
Boğaziçi BSK Hüseyin Bakan fikstür
Ataşehir BSK Güray Serim fikstür
Anadolu BSK çlü Gürsel fikstür
Kartal BSK Cengiz Ertuş fikstür
Kup BSK Serhan Serol fikstür

 

 
2016 İstanbul Kış Açık Takımlar Şampiyonası Ön Statüsü

2016 İSTANBUL KIŞ AÇIK TAKIMLAR ŞAMPİYONASI ÖN STATÜSÜ

1.ETAP

1.Etap maçlarının başlama tarihi 2 Kasım 2015 olup, son başvuru tarihi 28 Ekim 2015 tir.

 1. Turnuvaya katılacak takımlar Takım Başvuru Formlarını eksiksiz olarak en geç 27 Ekim 2015  Saat 18:00 a kadar 1.Etap maçlarını oynamak istedikleri kulüplere teslim edeceklerdir.
 2. 1.Etap Takım Katılım Ücreti 450 TL. dir. Takımlar katılım ücretlerini başvuru yaptıkları kulüplere ödeyeceklerdir.
 3. Kulüpler kendilerine yapılan başvuruları eksiksiz olarak 28 Ekim 2015 saat 24:00 a kadar ONLINE KAYIT  yapmak zorundadırlar.  Bu tarihten sonraki başvurular dikkate alınmayacaktır. (Takımlar başvurularını kulüplere form ile yazılı olarak yapacak olup online kayıt işlemi yapmayacaklardır. Online kayıt yapma görevi kulübe aittir.)
  Kaydolan Takımlar
 4. Kulüpler takım başvuru formlarını ve Kulüp Başvuru Formunu 31 Ekim 2015 Saat 18:00 a kadar İL TERTİP KOMİTESİNE teslim etmek zorundadırlar. Kulüplerdeki yetkili direktörlerin, herhangi bir takımın oyuncu listesinde bulunmaması ve  federasyon listesinde yer alması gerekmektedir. Hakem talep eden kulüplere ücreti karşılığında hakem tayin edilecektir.
 5. Kulüpler katılım ücretlerinin %10 unu İL TERTİP KOMİTESİNE en geç 16 Kasım 2015 saat 18:00 a kadar teslim etmek zorundadırlar.
 6. Takım başvuru formlarını ve kulüp başvuru formunu eksiksiz olarak zamanında teslim etmeyen kulüplere maç verilmeyecektir.
 7. 1.Etabının bir kulüpte oynanabilmesi için o kulübe en az 6 takım başvurusunun yapılması gerekmektedir. Başvuru sayısı 6'nın altında olan kulüpler takımlarını tek grupta birleştirebilirler.
 8. Takımlar 1. Etap maçlarını başvurdukları kulüplerde oynayacaklardır.
 9. Bir takımın başvurusunun kabul edilebilmesi için o takımda yer alan sporcuların lisans/vize işlemlerinin 11 Kasım 2015 saat 18:00 a kadar tamamlanması gerekmektedir. Banka yoluyla yatırılan vize ücretlerinin TBF lisans sistemine kaydedilmesinin takibi oyuncuların sorumluluğundadır. 9 Kasım 2015 tarihinde, TBF sisteminde vizesi veya lisansı bulunmayan oyuncular yayınlanacaktır. Takımlara daha sonra oyuncu ilave edilmesi durumunda bir sonraki maça kadar vize işlemlerinin yapılması gerekmektedir, yapılmaması durumunda takım maça çıkamayacaktır.
 10. 1 Kasım 2015 tarihinde web sitemizde fikstürler yayınlacaktır
 11. 1.Etap maçları 2 Kasım 2015 - 7 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.
 12. 1.Etap maçları tek devreli veya çift devreli olarak yapılabilecektir. Kulüpler maç programlarını başvuru formları ile birlikte teslim etmeleri gerekmektedir. Fikstürler İl Tertip Komitesince hazırlanıp kulüplere gönderilecektir.
 13. 1.Etapta maçlar 12 board üzerinden oynanacaktır. Maç sonuçları yeni VP skalasına göre hesaplanacaktır.
 14. Kulüplerdeki yetkili tüm direktörler maç sonuçlarını İstanbul İl Tertip Komitesine ait www.vugraph.com daki kendilerine ait bölümlere en geç bir sonraki gün saat 14:00 a kadar girecektir. Yerine getirilmemesi durumunda ceza uygulanacaktır.

2.ETAP

Eleme etabını geçen tüm takımlar 2.Etap maçlarını 12-13 Aralık tarihlerinde Pendik GreenPark Otelde oynayacaklardır. 2.Etap sonunda TBF nin İstanbul kotasına göre belirlenen takımlar İstanbul'u temsilen Bursa'da yapılacak olan finallere gideceklerdir. 

İL TERTİP KOMİTESİ gerekli durumlarda statüde değişiklik yapabilecektir.

 
| Ana Sayfa - İstanbul Kış Açık Takımlar - İstanbul Kadınlar Takım - Marmara Sorumlusu - İl Tertip Komitesi - İl Hakem Kurulu - İletişim |
Copyright © 2007 Istanbul Il Tertip Komitesi
Design by ODEVA